بسیاری از ما تصور غلطی مبنی بر اینکه استفاده از تمرین درست و مناسب یا لباس ورزشی غیر ضروری داریم. بسیاری معتقدند که لباس های ورزشی از لوازم جانبی است و هیچ کاری در تمرینات انجام نمی دهند. چنین چیزی حقیقت ندارد زیرا پوشیدن لباس های مناسب برای تمرین بر روی ایمنی،عملکرد فیزیکی و ذهنی تأثیر می گذارد، ثابت شده است که داشتن لباس مناسب برای تمرین نتایج سریعتر و مؤثرتری را به ارمغان می آورد. گفته می شود پوشیدن لباس های مناسب به همان اندازه که آب خوردن در تمرین مهم است ارزش دارد.

چگونگی استفاده از لباس های مناسب تمرین:

  1. راحت بودن لباس : تمرین کردن با آن سخت نباشد. احساس عرق نکنید. اگر احساس راحتی نکنید عملکردتان را تحت تأثیر قرار می دهد. همیشه باید اطمینان حاصل کنید که لباس های راحت برای تمرین استفاده کنید.
  2. حرکت کردن بهتر: ورزش به حرکات مختلف و تغییرات در موقعیت نیاز دارد. استفاده از لباس مناسب برای تمرین به شما این امکان را می دهد تا حرکات را به درستی انجام بدهید.
  3. اعتماد به نفس داشتن: اگر شما به هر لباسی که میپوشید اطمینان و اعتماد به نفس داشته باشید باعث می شود احساس مثبت و آرامش داشته باشید. تحقیقات ثابت کرده است که کسانی که ورزش می کنند بیشتر مایل هستند فعالیت های فیزیکی انجام دهند.
  4. عملکرد مناسب: ثابت شده است که لباس های ورزشی مناسب بر عملکرد هر شخص وقتی فعالیت های بدنی انجام می دهد تأثیر می گذارد. مهم است که چه لباسی برای فعالیت بدنی مورد نظر خود انتخاب کنید به عنوان مثال، اگر در تمرین های خود باید بیشتر راه بروید بهتر است از کفش مناسب استفاده کنید. برای ارتقاء عملکرد خود، نوع لباسی را که راحت تر است انتخاب و ارزیابی کنید، همچنین آب و هوا را هم در نظر بگیرید که بدانید که ضخامت لباس خود را چگونه انتخاب کنید. برای نتایج بهتر اطمینان حاصل کنید که لباس ورزشی مناسب را پوشیده اید.

دیدگاه ها(01)

  1. بازخورد: لباس ورزشی برای تابستان چی بپوشیم | کادولند : خرید لباس زنانه | پیراهن مجلسی | لباس ورزشی

ارسال دیدگاه