از اولین روزی که فروشگاه اینترنتی کادولند شروع به فعالیت کرد به دنبال تهیه و معرفی بهترین لباس‌های تولید داخل بود و هست.

ازین رو همیشه بهترین تولیدی‌های لباس را مرجع محصولات خود قرار داده و در تولیدات دقت داشته که بهترین لباس با بهترین پارچه تولید شود.

 

چرا تولیدی مهم است ؟

تولیدی لباس در وحله اول باید پارچه‌هایی شبیه به آنچه که در عکس محصول استفاده شده است را استفاده کند تا محصولی که به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد تفاوتی با عکس محصول نداشته باشد.

شاید باور غلطی که ” لباس های اینترنی شبیه به عکس نیستند ” به همین دلیل باشد که تولیدی‌های لباس ضعیف برای اینکه ارزان تولید کنند بسیار از کیفیت کم می‌کنند و خریدار تنها به قیمت توجه می‌کند و همین ارزان خریدن لباس تبدیل به خرید بد می‌شود.

در زمان خرید اینترنتی لباس باید به چند نکته بسیار توجه کرد که در زیر به مختصر برای شما بیان می‌کنیم :

۱.حتما بتوانید محصول خریداری شده را مرجوع کنید.

فروشگاه‌هایی که محصولات خود را پس می‌گیرند و ضمانت خرید شما مرجوعی محصول است از کیفیت بالاتری برخوردارند.

۲.نماد اعتماد الکترونیک داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی باید و باید نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد و به نام شخص ثبت شده باشد تا در صورت وجود مشکل بتوانید از طریق مراجع قضایی پیگیری کنید.

۳.نه خیلی ارزان بخرید و نه خیلی گران

تصور اشتباهی است که لباسهای گران کیفیت بهتری دارند و تصور بسیار زیاد درستی است که لباسهای ارزان بی کیفیت هستند.

ما به شفافیت کامل برای شما نحوه قیمت گذاری کادولند را بیان کرده ایم.

۴.قدمت فروشگاه اینترنتی

اگر فروشگاهی بیش از ۲ سال از زمان تاسیسش می‌گذرد ، نماد اعتماد دارد و هنوز ادامه به کار می‌دهد به این معناست که تخلفی که باعث فیلتر شدن آنها شده باشد انجام نداده‌اند.

پس می‌شود به فروشگاه‌هایی که نماد اعتماد الکترونیک دارند بیشتر اعتماد کرد و تجربقه خرید بهتری داشت.

 

تولیدی‌ لباس آنجل‌‌ ، پروچیستا ، AS ، سلین ، سودا ، فیلیپ پلین ، میناز ، فیتنس ، Rain ، فیتنس ورد ، پتیک ، ایپک ، آنیلا ، آتریسا و چندی دیگر از اولین روزها در کنار کادولند بودند.

خوشحالیم که هنوز هم کمترین مرجوعی بابت لباس‌های زده دار رو از این تولیدی ها برای شما ارسال می‌کنیم.

برای اینکه با پارچه‌های استفاده شده برای تولید لباس‌های کادولند آشنا شوید میتوانید به این مطلب مراجعه کنید.

تولیدی لباس باید علاوه بر پارچه با کیفیت دوخت بسیار تمیز و عالی رو داشته باشد تا بهترین نتیجه برای مشترک ارسال شود و تجربه خرید اینترنتی خوبی رو به شما هدیه دهد.

پارچه‌های ترک بسیار کم وارد کشور می‌شوند اما جای خالی آنها حس نمی‌شود به این دلیل که در داخل کشور پیشرفتهای زیادی در زمین تولید پارچه شکل گرفته است .

 

ارسال دیدگاه