همان طور که میدانید هر روز که میگذرد یک روز به یکی از مهمترین روزهای عاشقانه یعنی ولنتاین نزدیک میشویم؛ در نتیجه این بار نیز مانند پست قبلی میخواهیم کمی شما را در انتخاب هایتان یاری کنیم تا خاطره ی ماندگار تری از شما برای عزیزانتان باقی بماند.

خرید کردن برای مراسم های مختلف ویژگی های خاص خودش را دارد برای مثال ما همان معیار هایی را که برای انتخاب کادو ی تولد دوستمان داریم را در انتخاب برای همسرمان استفاده نمی کنیم.

این بار میخواهیم درباره ی این نوع ها و ویژگی آنان صحبت کنیم…

اگر برای دوستتان کادویی در نظر نگرفته اید میتوانید از یک ترفند عالی استفاده کنید ، او را به مرکز خریدی برده و متوجه علایق او خواهید شد . این کار برای خرید لباس دخترانه که خیلی جواب میدهد!!!

اگر میخواهید به خرید لباس زنانه بروید سعی کنید حداقل رنگ مورد علاقه ی فرد را بدانید و اینکه معمولا چه تیپ هایی را بیشتر میپسندد . اسپرت؟ مجلسی؟ و یا استایل و مدل خاص خودش را دارد… همچنین اگر میدانید که یک چیزی چند وقتی هست که دنبالش میگردد ولی نمیتواند پیدا کند حتما سعی کنید آن را پیدا کرده و به او بدهید این کار او را چندین برابر خوشحال میکند.

همچنین یکی از بهترین و مطمئنا قشنگ ترین کار ها برای این نوع از مناسبت های عاشقانه خرید ست های ورزشی است …شما با خرید این نوع از کادو ها همسر دلبندتان را تنها نگذاشته و لباس هایتان با هم ست میشود!!! لباس ورزشی این ویژگی را دارد که شما نه تنها آنان را در خانه بلکه در بیرون نیز میتوانید استفاده کنید و عاااالی به نظر برسید .

برخی ها نیز به مهمانی های مجلسی بیشتر از دورهمی های خانوادگی میروند … برای این افراد دانستن سایز بسیار مهم است پس کارتان مانند خرید لباس ورزشی راحت نیست ، بعد از دانستن سایز باید به مغازه و همان طور که قبلا هم گفتم چه بهتر و آسان تر که به فروشگاه های اینترنتی سر بزنید و کار را برای خودتان چندین برابر راحت تر کنید و مدل متناسب با بیشتر مهمانی هایی که میرود انتخاب کنید . رنگ لباس در مهمانی ها یکی از مهمترین ویژگی هاست که باید با توجه به علایق، متناسب با مدل لباس و ویژگی های دیگر انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

در پست های بعدی به رنگ لباس ها بیشتر میپردازیم…

در آخر هم امیدوارم سالیان سال برای یک دیگر کادو بخرید و هیچ گاه از این کار لذت بخش و شیرین خسته نشوید .

 

ارسال دیدگاه

دو × دو =