امروز میخواهیم کمی درباره ی درست پوشیدن و یک سری قانون های بسیار ساده که در همه جا جا افتاده و وقتی که از اونا استفاده کنیم هم تیپ خودمان خیلی خیلی بهتر از قبل میشود و هم طرف مقابل احساس خوبی در کنار ما پیدا میکند را به شما بگوییم !!

۱) اولین قانون رو میخوام درباره ی آقایون بگم چون یه مدتی میشه درباره ی این افراد خوشتیپ چیزی ننوشتم!! برای آقایان بهتر است در فصل هایی مانند پاییز و زمستان از چند تکه لباس های مختلف استفاده کنند تا هنگامی که به جای گرم تری میروند بتوانند آن را دربیاوند و هم اینکه اگر لازم شد آن را به عزیزانشان بدهند!! هرچند که بیشتر در جهان مد برای گزینه ی اول کاربرد  دارد .

۲) نکته ی دیگر اینکه نباید لباس هایتان از زیر پالتو یا بارانی که پوشیده اید بلند تر باشد و از زیر آن بیرون بزنند در نتیجه سعی کنید لباس هایی کوتاه تر را برای این مدت انتخاب کنید.

اینجا یک “اگر “مهم هم وجود دارد اینکه اگر کاپشن هایی دارید که تا کمرتان است یا همان کاپشن خلبانی خودمان ، بهتر است لباس یا پیراهن زیر آن بلند باشد تا هم قدتان بلند تر دیده شود هم زیبایی پیرهن زیر کاپشن بیشتر معلوم میشود !

حالا میخواهم چند نکته ی مهم هم دباره ی لباس پوشیدن خانم ها بگویم… این نکته ها تو استایل و انتخاب لباس برای خودم که  کاربرد زیادی داشته است !!!

۱) اولین نکته در خرید لباس زنانه، مانند مرد ها نیست که اگر یک لباس را در یک مکان میپوشند بتوانند همان را در چند مهمانی یا دورهمی دیگر هم بپوشند پس اولین نکته شناسایی محیطی است که خانم ها میروند … هان طور که میدانیم بیشتر خانم ها زودتر از آقایان سردشان میشود و همین طور نیز زود تر گرما را از محیط میگیرند در نتیجه دانستن مکان مورد نظر بسیار مهم است .

۲) مبتکرانه لباس بپوشید . این یکی از مهم ترین و قشنگ ترین مدل انتخاب لباس ها برای خانم ها است. سعی کنید اگر میخواهید به یک مکان جدید بروید فرقی هم نمیکند مهمانی باشد ، بیرون بروید و یا به سرکار ، نوع لباس پوشیدنتان را کمی تغییر بدهید…برای مثال اگر میخواهید به مهمانی بروید و همیشه از شلوار استفاده میکردید این بار دامن های بلند را که  امسال مد شده را انتخاب کنید ویا اگر همیشه در بیرون رفتن لباس دخترانه ساده ای میپوشیدید این بار لباس ورزشی ویا همان اسپرت را امتحان کنید…

در اصل کمی ریسک پذیر تر از قبل لباس بپوشید. این طرز متفاوت تاثیر مثبت و خوبی روی طرف مقابل و صد البته که خودتان میگذارد! ” آزادانه انتخاب کنید اما هوشمندانه . ”

ارسال دیدگاه

5 × 1 =