تولیدی لباس

پخش و تولیدی لباس زنانه ورزشی

 

پیدا کردن تولیدی لباس زنانه ورزشی آن‌هم در شهر تهران کار چندان مشکلی نیست.

مخصوصا این‌روزها که لباس ورزشی تولید می‌شود با قیمت ۱۵هزار تومان (!!!) البته اینکه در تولید این لباس‌ها از چه تولیدات منسوجاتی استفاده می‌شود جای خود دارد و اینکه چه بلایی سر پوست در هنگام ورزش‌کردن می‌آورد از سمت دیگری بررسی می‌شود.

تولیدی های لباس بسیاری هم هستند که هنوز از پنبه لاکرا استفاده می‌کنند که بسیار گران قیما است اما به پارچه قابلیت کشسانی بسیار بالایی می‌دهد که در هنگام انجام حرکات ورزشی به ورزشکار کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

همچنین استفاده از تولید پارچه‌های باکیفیت ورزشی در تولید انواع لباس ورزشی باعث ماندگاری بیشتر لباس و البته که تاثیر مستقیمی در ظاهر لباس بعد از چندین بار شستن خواهد داشت.

لطفا در نظر بگیرید که هر ارزانی الزاما ارزان‌تر نیست !

تولیدی-لباس-زنانه

تولیدی‌های معتبر لباس تهران و کادولند:

تیم تامین کادولند از ابتدای شروع فعالیت سایت همواره در تلاش هستند تا با بهترین تولیدی‌های لباس قرارداد ببند تا علاوه بر تامین به موقع، لباس با کیفیتی به دست مشترکین ما برسد.

لذت پوشیدن یک لباس خوب حائز اهمیت است، و شیک بودن یکی از اصلیترین هدف‌های ورزش کردن.

تولیدی‌ لباس ورزشی باید چند اصل اساسی را داشته باشد.

اول از همه تولید به موقع و داشتن برنامه زمانی مشخص برای تولید.

دوم داشتن طراح و طرح‌های اختصاصی که باعث می‌شود تا لباس‌های تولید شده منحصر به فرد باشند.

سوم عکاسی و داشتن بسته بندی مناسب برای ارسال و عدم آسیب‌پذیری بسته.

تمامی لباسهایی ک از سمت کادولند ارسال می‌شوند دارای پک عکسدار هستند و در بهترین نوع بسته بندی به دست مشترک می‌رسد.

کادولند با بهترین تولید کنندگان لباس بازار بزرگ تهران طرف قرارداد است و تمام هم‌میهنان می‌توانند درخواست خرید عمده لباس خود را ثبت کنند و با قیمت بازار بزرگ تهران درب منزل سفارش‌های خود را دریافت کنند.

تولیدی لباس زنانه ورزشی و مجلسی : AS با مدیریت احمد جدیان ، پروچیستا ، پاتیک ، یشیم و یشیم پلاس ، ایفل ، دیاموند ، رین (rain) ، آگیلا ، فیتنس ، اسپرت‌لند ، آتریسا ، دنیلو ، سلین ، فیبر ، بالت ، آرتینس

ارسال دیدگاه