۱) چه نوع لباس هایی هر شخص دوست دارد بپوشد؟ هر شخص دوست دارد لباس های ساده و راحتی بپوشد مثل یک جفت شلوار جین و پیراهن می تواند مناسب باشد و هر شخص معمولاً در مکان های خاص و بنا به سلیقه خود لباس مناسب آن مکان را می پوشد.

۲) چه نوع لباس هایی را معمولاً مردم هر کشور می پوشند؟ مثلاً مردم در مناطق استوایی لباس هایی با پارچه های سبک می پوشند.

۳) هر شخص چه نوع لباس هایی را دوست ندارد بپوشد؟ مثلاً شلوار جین پاره شده و یا لباس هایی با رنگ های زرق و برق دار و آن لباس هایی که جلب توجه می کند را معمولاً همه افراد نمی پوشند.

۴) آیا مردم در انواع مختلف لباس به طور متفاوت رفتار می کنند؟ بله، مثلاً کسی که لباس رسمی می پوشد ممکن است یک تصویر حرفه ای  و اعتماد به نفس را نشان دهد یا شخصی که در یک شرکتی کار می کند از لباس های رسمی و تجاری استفاده می کند یا برخی از کارکنان مثل معلمان لباس شخصی دارند و یا کارگران که لباس مخصوص کارگری را می پوشند.

۵) چرا لباس و مد برای همه افراد مهم است؟ همه دوست دارند که از لباس های راحت استفاده کنند و همچنین مرتب و تمیز به نظر برسند، همچنین لباسی که هر شخص می پوشد ممکن است بخشی از شخصیت  و وضعیت را نشان دهد،به عنوان مثال، لباس ممکن است نوع شغل هر شخص را تعیین کند،برخی بسیار شیک و مد روز لباس می پوشند که ممکن است شخصیت آن ها را خلاق نشان دهد.

ارسال دیدگاه