امروز میخواهیم یه توضیح مفصل درباره ی رنگ ها به شما بدهیم …اگر این متن را بخواهید من به شما اطمینان میدهم دیگر هیچ وقت در انتخاب لباس مشکل پیدا نخواهید کرد!!!!میدانم باورش خیلی سخت است .

بیشترین مشکل خانم ها در انتخاب لباس این است که نمیدانند چه رنگی از لباس دقیقا مناسب چه جاهایی است و مهم تر آنکه چه حسی را به طرف مقابل منتقل میکند…بزرگترین ها در عرصه ی مد بر این باورند که رنگ ها همان طور که طیف نور یکسانی ندارند احساسات یکسانی را نیز منتقل نمیکنند…پس آنانی که در این مد ها موفق ترند و به قول خودمان خوش تیپند از این طرفند در پوشیدن همه ی لباس هایشان استفاده میکنند.

رنگ قرمز پر از انژی است و موجب افزایش ضربان قلب میشود و انرژی را بالا میبرد در نتیجه معمولا باید آن را در قرار های عاشقانه استفاده کنید تا یک طیف رنگ پر از انرژی را به فرد مقابل منتقل کنید.

همچنین در یک مقاله ی مد خوانده بودم که یکی از مهم ترین انتخاب رنگ ها به فرهنگ آن جامعه برمیگردد که واااقعا برام جالب بود مثلا به گفته ی همان مقاله صورتی رنگی بسیار متناقص است در غرب این رنگ ،رنگی معمولی است که در خرید لباس زنانه و یا لباس دخترانه استفاده میشود اما همین رنگ در فرهنگ ژاپن با صفات مردانه در ارتباط است و رنگ قرمز نشان دهنده شور و شوق زیاد در عشق و رنگ صورتی نوع ملایمی از عشق را براساس صمیمیت و دقت اندیشمندانه نشان می دهد. لباس به رنگ صورتی، حس آرامش، نشاط و نوعی شادی کودکانه به انسان می بخشد.

رنگ زرد و سبز رنگ هایی مانند قرمز هستند که بسیار باید با دقت گزینش و انتخاب بشوند. این نوع از رنگ ها که بسیار با نشاط و پر از انرژی هستند نباید تمام ست های شما را دربر گیرند برای مثال اگر پالتو یا بارانی زرد یا سبز دارید باید رنگ شلوار و کیفتان کمی آرام تر یا همان خنثی باشد.

رنگ بعدی بنفش هست که فکر کنم رنگ سال امسال باشد( در چند صفحه ی مد دیده بودم) پس کمی بیشتر درباره ی این رنگ صحبت خواهم کرد.این رنگ یکی از بهترین کلمات مناسب آن “خیال برانگیز” است که واقعا کاملا مناسب با این رنگ است. یکی از بهترین ترکیب هایی که میتوانید با این رنگ عالی داشته باشید آبی است که میتواند یک تعادل کامل بین لباس هایتان ایجاد کند. همچنین این رنگ باعث تقویت احساسات میشود و در تاریخ مد بسیار مورد پسند بوده است!!! اما مراقب باشید زیرا بنفش پررنگ یا همان ارغوانی نشنه ی نا امیدی و خستگی است…

پس مثل همیشه، شعار ما را فراموش نکنید “آزادانه انتخاب کنید اما هوشمندانه”…

ارسال دیدگاه

1 × دو =