درست لباس پوشیدن

امروز میخواهیم درباره ی درست لباس پوشیدن صحبت کنیم…

در تمام جهان و در همه ی عرصه ها بدون توجه به نوع پوشش و فرهنگ و… یک سری ویژگی هایی است که  حتی شما را به عنوان یک فرد غریبه جذب خود میکند ، در اصل باعث جلب توجه شما به نوع ظاهر و پوشش آن فرد میشود .

نکته ی جالب این است که این دسته از کار ها بسیار ساده و یا پیش پا افتاده هستند اما این اطمینان را به شما میدهم که کاملا جلوه ی قشنگ و زیبایی از شما درست میکند .

اولین نکته این است که قبل از خرید لباس زنانه ، لباس ورزشی و یا پیراهن مجلسی و هر چیز دیگری به جنس آن توجه داشته باشید !! باید جنسی را انتخاب کنید که علاوه بر تغییر شکل پیدا نکردن طی استفاده ی مکرر از آن ، لباس راحت شسته شود و در نتیجه اگر میدانید کمی شلخته هستید از خرید لباس با رنگ های بسیار روشن مانند سفید و یا لیمویی خودداری کنید !!

در لباس دخترانه و یا لباس مجلسی یکی از مهم ترین این ویژگیها تمیز بودن لباس هست … حتما دقت کرده اید که اگر یک فرد با لباسی بسیار تمیز و اتو کشیده جلو ی شما ظاهر شود ، قطعا از یک فرد که لباسی کمی رنگ و رورفته و یا لکه ای بر روی آن دیده میشود از نظر شما نیز فرق میکنند .

این ترفند را معمولا در مصاحبه های کاری یا دورهمی های چند ساله بین دوستان و آشنایان انجام دهید .

اما آقایان برای درست لباس پوشیدن کمی دردسر بیشتری دارند .

برای آقایان این ویژگی ها و استاندارد ها کمی جزئی تر هستند و مختصر به یک گروه است و مانند خانم ها نمیتوان آن را به همگی آنان نسبت داد .

یکی از این دسته ها برای افراد لاغر و قدبلند و طرز صحیح لباس پوشیدن آنها است ؛ شلوار های تنگ و گشاد نپوشند بلکه شلوارهای فیت پا که در قسمت مچ ، تا میخورند انتخاب درستی هستند ! لایه لایه لباس بپوشند و از نیم بوت ها که پا ها را پر تر نشان میدهد استفاده کنند ، همچنین از پیراهن های بلند نیز به هیچ عنوان استفاده نکنند .

نکته ی دیگر که باید خیلی به آن توجه شود استفاده ی مناسب و به جا از کروات و پاپیون است . از پایون در قرار های کاری و دیدار با یک دوست استفاده نکنید و البته باید بدانید پاپیون در همه مهمانی ها مناسب نیست. اگر مهمانی بزرگی ترتیب دادید که شما میزبان آن هستید ، استفاده از پاپیون انتخاب هوشمندانه ای است .

ارسال دیدگاه

هفت + 13 =