حتما براتون پیش اومده که وقتی ورزش می‌کنید آشفته و نامرتب بنظر می‌اید و تو فکرتونه که چجوری میتونم حتی وقتی ورزش میکنم خوشتیب و جذاب دیده بشم؟!

راهکارهای زیر رو دنبال کنید تا به نتیجه‌ی مدنظرتون برسید:

 

۱.برای راحتیتون لباس بپوشید.

وقتی که میخواید برای ورزش کردن لباس انتخاب کنید، راحتی مهمترین پارامتر است. انتخاب پارچه هایی که به شما اجازه حرکت، خم شدن، عرق کردن و راحت بلند کردن اجسام را می دهد همیشه یک ایده هوشمندانه است.

وقتی که میخواید برای ورزش کردن لباس انتخاب کنید، راحتی مهمترین پارامتر است.

اگر در باشگاه احساس خوبی داشته باشید، بهتر بنظر میاید. به جای تکیه بر مواد مضر مانند کتان، وینیل، پلی استر و غیره، مواد تنفسی مانند پنبه، پنبه لاکرا و الیاف مصنوعی طراحی شده برای لباس ورزشی را انتخاب کنید تا بتوانید در حالی که عرق می کنید، احساس خنکی و راحتی داشته باشید.

“پارچه های جاذب رطوبت”، انتخاب ویژه ای برای ورزش کردن هستند. این پارچه ها (که معمولا مصنوعی هستند)، عرق را به خارج از پارچه منتقل می کنند، که تبخیر شود، نه اینکه آن را روی بدن شما نگه دارد.

هنگامی که شک دارید که چی بپوشید، چند لایه لباس بپوشید. لباس هایتان را روی همدیگر بپوشید و هنگامی که احساس گرما کرده و شروع به عرق کردن می کنید، لایه های رویی را دربیاورید.

 

۲٫اندام طبیعی خود را نشان دهید.

هنگامی که در باشگاه هستید، برای انتخاب تنگ یا پوشیده بودن لباستان، کمی آزادی بیشتری نسبت به حالت طبیعی دارید. از این ویژگی بیشترین استفاده را کنید.

به عنوان مثال، اگر شما یک خانم هستید که به طور طبیعی دارای انحناست، با پوشیدن یک نیم تنه ی ورزشی مناسب و شلوار یوگای پوشاننده ی انحنا می توانید دارایی های طبیعی خود را برجسته کنید.

از طرفی، اگر لاغر هستید، ممکن است بخواهید از یک نیم تنه ی لخت برای نشان دادن بخش میانی بدن خود استفاده کنید. لباس ایده آل بر اساس نوع بدنتان متفاوت خواهد بود – هر کس متفاوت است!

یکی از بدترین کارها برای نادیده گرفتن اندامتان این است که لباس یک رنگ بپوشید، که دیگران طوری به شما نگاه میکنند انگار لباس خواب پوشیده اید.

روش قابل اطمینان تر این است که یکی از لباس هایتان را با رنگ خنثی (سیاه و سفید، خاکستری و غیره) و دیگری را رنگی بپوشید که باعث ایجاد کنتراست سالم و برجسته کردن اندام شما می شود.

۳٫ از تجهیزات جاذب عرق استفاده کنید.

برای افرادی که خیلی عرق میکنند پوشیدن تجهیزاتی که جاذب عرق هستند، ممکن است مفید باشد.

سر بند، دستبند، باند مچ پا، و سایر لوازم می توانند به حفظ سطح عرق کمک کنند، و این باعث می شود که شما در طول کار خود بهترین باشید.

همچنین استفاده از یک دئودورانت ضد عرق برای به حداقل رساندن میزان تعریق و کم کردن بوی بدن مناسب است. 

۴٫ موارد بهداشتی برای باشگاه رفتن را رعایت کنید.

برای جذاب به نظر رسیدن در باشگاه، فقط لباسهایی که میپوشید مهم نیست، طرز رفتار شما اهمیت زیادی دارد.

به عنوان مثال، ازآنجاییکه هر گونه مسئله بهداشتی به ویژه هنگامی که شما شروع به حرکت و عرق می کنید، اهمیت پیدا میکند، مهم است که این مسائل را برای خود و اطرافیانتان رعایت کنید.

ارسال دیدگاه