۱) لباس پوشاننده بدن: در سال ۱۹۷۷ دایان ۲۶ ساله یک لباسی را طراحی کرد که می تواند انحناهای بدن زنان را به خوبی نشان بدهد، بدون توجه به چهره و اندازه لباس فقط دور کمر را نشان می دهد، به طوری که توجه بی نظیری را به خود جلب می کند. لباس که بیش از ۴۰ سال است به وجود آمده است.

طراحی ظریف منحنی گردن، طراحی کمربند می تواند بهترین نوع لباس زیبا و کلاسیک در انتخاب لباس مناسب باشد.

۲) لباس بافتنی: اگر چه خورشید در پاییز در طول روز روشن و گرم اسن اما در شب نیز کمی سرد است. ساده ترین و راحت ترین لباس در این زمان لباس طراحی شده از یک پارچه بافتنی که می تواند انحنای بدن زن را کاملاً نشان دهد.

۳) پیراهن: پیراهن ها از آیتم های مد روز است که مدتهاست در دایره مد استفاده می شود. پاییز تنها فصلی است که پیراهن مناسب این فصل است و طراحی انواع پیراهن ها بسیار خاص است.

۴) لباس توری: این نوع لباس بسیار جذاب و دوست داشتنی است و یک عنصر محبوب برای تمام دختران و یی از بهترین آیتم های مد در حال حاضر است.

۵) لباس جین: جین یک عنصر مد است که هرگز از سبک خارج نمی شود، در لباس های اخیر به نظر می رسد که به دلیل تطبیق لباس ها با جین از شلوار جین با پیراهن،ژاکت و غیره استفاده می کنند. این نوع لباس پارچه مقاوم در برابر سایش دارد و بافت محکم و کیفیت برجسته ای دارد. در عین حال رنگ آبی تیره نیز می تواند چهره را روشن کند.

دیدگاه ها(01)

  1. بازخورد: لباس و مد | کادولند : خرید لباس زنانه | پیراهن مجلسی | لباس ورزشی

ارسال دیدگاه